Proč se slimáci tak přemnožili?

Slimák je boží stvoření jako každé jiné. Jeho přemnožení je důsledek zamoření planety. Oni transformují hmotu zpátky Zemi a tím ji čistí. Země jej vyslala ke své očistě. Budete-li s nimi bojovat (likvidace), Země vám to vrátí dalším nájezdem (možná v podobě slimáků, možná v podobě jiných brouků). Energie smrti je prostě přitáhne.

Budete-li s nimi spolupracovat – vyhradíte jim prostor třeba na kompostu, dáte jim „informaci“ (např. homeopatická informace), že tady nejsou vítáni, časem poznáte, že vám už tolik nevadí. Oni nezmizí, oni jen s vámi naváží kontakt a vaše energie, která bude vycházet ze srdce a poznání, že vše na Zemi má své místo, vám umožní koexistovat.

Používání homeopatik na rostliny, zvířata, lidi, není o likvidaci „nepřítele“, ale o vytvoření prostředí, kde není místo pro boj, ale pro bytí bez soupeření.

Připravuji setkání pro zájemce o napojení se na Zemi, spřízněnost s bytostmi Země, sladění těla i srdce se srdcem Země a pravděpodobně i mnoho dalšího. Chcete-li, zašlu další informace. Spíše pište, než volejte.

HG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *