Kurz AGROHOMEOPATIE on-line 2018

Kurz je zaměřen na využití homeopatických léků v zemědělství, bio-pěstování, plánování zahrady s použitím modelových situací.

Celý kurz je vytvořen na modelové zahrádce, která bude k dispozici v podobě návodů a návrhů pěstování běžných plodin, květin, stromů, keřů, bylinek.

V kurzu budu s vámi všemi sdílet svých 15 let praxe homeopata používající homeopatii na vlastní zahrádce a vedení workshopů na využití homeopatie v zemědělství a v neposlední řadě svoje zkušenosti rostlinolékaře.

Díky on-line podobě kurzu si můžete vyzkoušet homeopatika v praxi v aktuální době v pohodlí domova.

Během celého roku se:

  • naučíte používat 27 dostupných homeopatických léků na škůdce a běžné choroby
  • naučíte, jak předcházet chorobám a výskytu škůdců, čelit nepřízni počasí s využitím homeopatik
  • dostanete informace o 26 agrotématech souvisejících s úspěšným pěstováním
  • dostanete podrobnou nauku o minimálně 52 běžných a méně známých plodinách ohledně pěstování, uchovávání, chorobách, jejich ochraně a využití v kuchyni
  • budete se zabývat 26 bylinkami, 12 okrasnými květinami, 12 stromy a keři
  • dozvíte, jak obdělávat zahrádku s minimální námahou, nebude chybět kapitola o hnojení, doporučenou dobou výsevu i sklizně
  • součástí kurzu jsou také úkoly a sdílené práce s ostatními účastníky kurzu
  • aktivní účastníci kurzu budou moci pokládat otázky a případně si i volit témata, která je zajímají v rámci zemědělství
  • a mnoho dalšího připravovaného překvapení

Všechny informace a celý kurz navazuje na sezónní práce a i rady a využití homeopatik korespondují s ročním obdobím a výskytem škůdců.

Kurz probíhá on-line formou, kdy každý týden dostanete materiály k prostudování a začlenění do běžné praxe na zahrádce.

Pro úplně začínající zahrádkáře bude vždy poskytnut návod související s modelovou zahrádkou tak, aby všechny plodiny byly obhospodařovány správně a včas k co největšímu užitku.

Kurz začíná 27.1.2018 a končí 24.11.2018. Přihlášení je možné do konce roku 2017.

Cena kurzu je 3500,- Kč. Do konce listopadu poskytuji slevu prvním 20-ti přihlášeným 1000,- Kč.

Tedy: prvních 20 přihlášených zaplatí za kurz 2500,- Kč. Toto platí při zaplacení do 30.11. 2017.

Od 1.12.2017 platí již plná cena kurzu 3500,- Kč.

Částka je splatná jednorázově a po začátku kurzu se nebude možné již přihlásit. Přihlášení je platné po přijetí platby. Tato platba musí být připsána nejpozději 31.12.2017.

Tak jak je potřeba na spuštění kurzu určitý počet uchazečů, tak je i omezený počet lidí, který se může přihlásit. V případě, že kurz nebude naplněn, platba se vrátí všem v plné výši na účet odesílatele. Omezený počet účastníků je zvolen proto, že mám jen určité možnosti, jak s vámi komunikovat. A protože bude k dispozici chat pro všechny přihlášené, tak také musím být schopna vám všem odpovědět i vám kontrolovat zadané práce.

Účastníkům kurzu bude umožněno si zakoupit homeopatické léky pro pokusné účely. Kurz je v rozsahu více než 300 A4 stran.

Náhled materiálů je zvýrazněn v textu.

Přihlásit se můžete na adrese: kurz@agrohomeopatie.eu. Budou vám zaslány pokyny k platbě a podrobné informace.

Hana Goldová

.